Náš tým CSS ČUN Liberec SAS

Bc. Michaela Šporerová – vedoucí a sociální pracovník

Šporerová

Bude vloženo

 

Mgr. Alena Havránková – sociální pracovník

Havrankova

Jmenuji se Alena Havránková a v ČUN pracuji od roku 2020. Kultura neslyšících mě vždy velký zajímala a do této organizace jsem se zapojila díky kurzu českého znakového jazyka. Jsem sociální pracovnik v rámci naší sociálně aktivizační služby. Pomáhám našim klientům s řešením jejich individualní situace.

 

Lenka Marxová – pracovník v sociálních službách

Marxova

Jmenuji se Lenka Marxová, v České unii neslyšících pracuji od roku 2014 jako pracovník v sociálních službách. Vedu skupinové aktivity jako tvořivé dílny, cvičení pro seniory, badminton, plážový volejbal a výuku moderního tance pro maminky a II. stupeň ZŠ.

 

Mgr. Barbora Zacho – další odborný pracovník

Barbora

Jako pracovník s sociálních službách se starám o aktivizační služby. Připravuji program pro aktivizační činnosti formou zajištění přednášek, tvořivých dílen, sportovních akcí, víkendových pobytů aj.

Mgr. Věra Strnadová – pedagogický pracovník

Jmenuji se Věra Strnadová a s Českou unií neslyšících spolupracuji v různých aktivitách od jejího založení. V současné době pracuji v liberecké pobočce SAS ve funkci „pedagogický pracovník“ při  individuální výuce českého jazyka pro dospělé neslyšící klienty. Vedle toho vykonávám i různé další práce dle pokynů ředitele České unie neslyšících, zejména v oblasti koncepční práce a legislativy.

Veronika Burešová – pracovník v sociálních službách

Jmenuji se Veronika Burešová. V České Unii neslyšících v Liberci jsem začala pracovat v září 2020. Jsem těžce nedoslýchavá, a proto nosím na pravém uchu naslouchadlo. Přesto se bez problému domluvím se slyšícími, jak osobně, tak telefonicky. Od roku 2005 také ovládám český znakový jazyk. Mé koníčky jsou cestování, turistika, plavání, posezení s přáteli a samozřejmě trávení času s rodinou.  

Lenka Šenková – další odborný pracovník

Šenková

Jmenuji se Lenka Šenková v ČUN pracuji od roku 2021, s neslyšícími dětmi od roku 1994. Mojí odborností je učitelství pro MŠ, učitelství pro 1.st. ZŠ se spec. pedagogikou, čeština v komunikaci neslyšících.
V liberecké pobočce SAS pracuji s dětmi na rozvoji jazykových kompetencí, čtení s porozuměním a dalších aktivitách souvisejících s komunikací.