Náš tým CSS ČUN Liberec SAS

Renata Šedivá

Renata

Jmenuji se Renata Šedivá a v České unii neslyšících pracuji od roku 2012 jako pracovnice v sociálních službách a zároveň jako vedoucí sociálně aktivizační služby. O sociální práci jsem se začala aktivně zajímat až v pozdějším věku a cílová skupina neslyšících pro mě byla jasnou volbou. Mám ráda hudbu, divadlo, tanec, cestování a židovskou kulturu.

Lenka Marxová

Marxova

Jmenuji se Lenka Marxová, v České unii neslyšících pracuji od roku 2014 jako pracovník v sociálních službách. Vedu skupinové aktivity jako tvořivé dílny, cvičení pro seniory, badminton, plážový volejbal a výuku moderního tance pro maminky a II. stupeň ZŠ.

Bc. Hana Hasoňová

Hasonova

Jmenuji se Hana Hasoňová a v České unii neslyšících jsem začala pracovat v září 2017 na pozici sociální pracovník sociálně aktivizační služby. Předtím jsem pracovala v různých neziskových organizacích poskytující sociální služby, a to jak na pozici grantového a sociálního pracovníka, vedoucí osobní asistence či manažera kvality.
Vystudovala jsem na Metropolitní univerzitě (pobočka Liberec) bakalářský obor veřejná správa – právní specializace. Mezi moje záliby patří cestování, studium jazyků, kultura a vaření exotických jídel.

Jan Šimůnek

Jan

Jmenuji se Jan Šimůnek a jsem neslyšící od narození. V České unii neslyšících učím český znakový jazyk a vedu počítačový kurz pro neslyšící. V současné době studuji obor Čeština v komunikaci neslyšících na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Jsem také členem výboru organizace pro mladé neslyšící Czech Deaf Youth. Rád sportuji a cestuji.

Barbora Zacho

Barbora

Ana-Marija Kolářová

Ana-Marija

Jmenuji se Ana-Marija Kolářová a v České unii neslyšících pracuji jako lektorka českého znakového jazyka od září 2017. K mým koníčkům patří domácí i ruční práce, například různé výtvory z papíru. Nevyhýbám se ale ani sportu, k mým oblíbeným patří badminton. S chutí také trávím čas ve společnosti svých přátel a ráda cestuji. Mojí motivací pro práci lektorky je hlavně touha po nárůstu počtu tlumočníků v Libereckém kraji. V současné době totiž u nás v Liberci moc tlumočníků není a myslím si, že by bylo dobré, kdyby se to změnilo. Třeba se pro práci tlumočníka v budoucnu rozhodnou někteří z našich kurzistů, byla bych za to moc ráda.