Naši pracovníci TS Moravskoslezský kraj

Mgr. Zuzana Dluhošová

Vedoucí služby

Jmenuji se Zuzana Dluhošová a v České unii neslyšících pracuji od března 2016 jako vedoucí SAS, vedu také kreativní kurzy. Od malička jsem nedoslýchavá. Komunikuji v mluvené řeči i v českém znakovém jazyce, díky tomu mohu působit jako tlumočník v ČZJ. Vystudovala jsem magisterské dvouoborové studium Učitelství speciální pedagogiky a výtvarné výchovy na Masarykově univerzitě v Brně. Po ukončení studia jsem pracovala jako asistentka pedagoga na Základní škole pro sluchově postižené v Řečkovicích v Brně. Od září 2016 jsem pracovala jako učitelka výtvarné výchovy na základní škole Karla Pokorného v Ostravě – Porubě. Ve volném čase se věnuji malování, své malby a ilustrace příležitostně vystavuji. V současné době jsem na mateřské dovolené.

Zuzana Štěpánová, DiS.

sociální pracovník a zástupce vedoucího

Danuše Lukasová

tlumočník českého znakového jazyka

Jmenuji se Danuše Lukasová. Vyrůstala jsem v neslyšící rodině, kdy rodiče i prarodiče byli neslyšící, takže znakový jazyk používám od raného dětství. Tím pádem znakový jazyk beru jako svůj mateřský jazyk. V ČUN pracuji jako tlumočnice znakového jazyka už 4 roky. Jsem i soudní tlumočnicí. Volný čas trávím s rodinou, četbou a pomoci neslyšícím.

Irena Jurnost

tlumočník českého znakového jazyka

Jmenuji se Irena Jurnost. Pocházím z neslyšící rodiny. Znakový jazyk používám od dětství, beru ho jako svůj mateřský jazyk. Jsem členem CODA. Ráda pomáhám neslyšícím. V ČUN pracuji 2 roky jako tlumočnice českého znakového jazyka. Mé záliby jsou cestování, plavání, seriály.

Pavlína Krysztková

tlumočník českého znakového jazyka