PROJEKT MOJA článek 1

V březnu 2022 zahájilo činnost nové Komunitní centrum MoJa v Havlíčkové 4, Praha 1. Tento projekt je podporovaný Evropským sociálním fondem a založila ho Česká unie neslyšících z.ú.. Ideou pro vznik komunitního centra bylo vytvoření prostoru pro konání nejrůznějších aktivit (vzdělávacích, pohybových a volnočasových) pro osoby se sluchovým postižením a osoby se sluchovým postižením s kombinovanou vadou. KC MoJa je otevřeno pro všechny zájemce po e-mailové domluvě. 

Můžete se přihlásit na kurzy šití, kreativní dílny, kurz počítačové grafiky nebo lekce jógy, a to vše v českém znakovém jazyce. Od října 2022 začínají kreativní dílny, ve kterých si můžete mimo jiné vyrobit mýdla, svíčky, podzimní nebo adventní věnec. Máte zájem o počítačovou grafiku a nevíte, jak začít? Pro všechny, které zajímá svět sociálních médií, máme připravený kurz grafiky. Pomůžeme vám s důležitými základy, abyste se stali hvězdami internetu. Pro maminky s malými dětmi je zajištěno hlídání přímo v komunitním centru.  

Pokud máte rádi vycházky a chtěli byste poznat nová krásná místa v Praze, můžete se s námi projít každou středu. Pro zájemce o celodenní turistiku máme připraveny výlety o víkendu, vždy jednou za měsíc. Na všechny akce zajišťujeme doprovod asistentky pro lidi s omezenou pohyblivostí.  

Doporučujeme sledovat Facebook KC MoJa, kde najdete aktuální informace: 

Své dotazy nebo přihlášky můžete zasílat také mailem: 

marketa.henzlova@cun.cz daniel.skrip@cun.cz