Aktuality

Duben 2018

Po téměř sedmi letech časopis UNIE získává opět dotaci Ministerstva zdravotnicví ČR. Projekt je po dlouhé době uz z velké části samofinancovatelný.
 

Prosinec 2017 – Únor 2018

Realizujeme rekonstrukci ateliéru, dovybavujeme vše pro tisk časopisu UNIE a připravujeme kvalitní zázemí pro pro pracovníky.
 

Srpen 2017

Rozšiřujeme počet článků časopisu UNIE v českém znakovém jazyce o dva další.
 

Květen 2017

Připravujeme a zjišťujeme možnosti zajišťování tištěného předplatného. Začínáme pokusně nabízet možnost si časopis UNIE předplatit a to za výhodnou cenu včetně poštovného za 6 čísel (roční předplatné 210,- Kč). Tištěnou verzi samostatnou nabízíme trochu dráže za cenu 45,- Kč.
 

Duben 2017

Pro pár zájemců nabízíme tištěný časopis UNIE a to i zpětně. Připravujeme půdu pro pravidelné tištěné vydávání časopisu. Natáčíme první vybraný článek z časopisu UNIE v českém znakovém jazyce.
 

Březen 2017

Redakce se rozrůstá o další pracovníky a o další místnost atelíér. Začínáme natáčet informační videa o obsahu časopisu UNIE.

 

Prosinec 2016

Stihli jsme dohnat vydání všech šesti periodik za rok 2016. Jsme velmi rádi – splnili jsme plán!

 

Květen 2016:

Do naší redakce v květnu nastoupila redaktorka Petra Stroffová. Její akční rádius půjde téměř napříč všemi rubrikami, ona se ostatně nejvíc těší na to, až vám bude přinášet rozhovory a reportáže dotýkající se oblasti vzdělávání lidí se speciálními potřebami. A máme novou a skvělou korektorku Lucii Štefkovou.
Vyšlo první číslo! Náš elektronický časopis najdete buď zde: https://www.cun.cz/casopis-unie/cisla-unie/ nebo na portálu http://issuu.com/casopisunie.

 

Leden 2016:

V lednu jsme se nastěhovaly do nových, vylepšených prostor! My, ženy, jsme si prosadily žlutou v kontrastu s černou, magnetickou barvou na poměrně velké zdi. Nápady se prostě musí zaznamenávat vizuálně – nemáme zkrátka rády přísloví „Sejde z očí, sejde z mysli“! A do budoucna plánujeme sofa, hlava musí odpočívat. Vždyť Mendělejev přišel na svou periodickou tabulku až ve stavu snění!